גיור בחיפה

'עמי' | גיור ממלכתי רשמי

גיור בחיפה | הכי קרוב לבית

ארגון עמי הוקם בשנת תשס"ט ומאז ועד היום היה שותף לאלפי סיפורי גיור מרגשים.  לארגון עמי יש כיתות בכל רחבי הארץ, מאילת ועד נהריה. ארגון עמי עובד בשיתוף פעולה מלא עם בית הדין לגיור ומכשיר את התלמידים לעמוד בתנאיו של בית הדין הרשמי בצורה מליאה. כך מתאפשר הליך גיור בסנכרון מלא, ללא הפתעות, ותחושות שליליות,והכל ליווי אישי עד ההצלחה!

כיתת חיפה הוקמה בשנת תשע"ב, התחלה צנועה של כיתה קטנה במרכז הקהילתי של נווה יוסף. בכיתה התקבצו מאזור הצפון תלמידים מקרית אתא, חיפה ועוד. המורים הראשונים היו רויטל הרמן ואבישי גרוסר.

מאז ועד היום זכתה הכיתה להיות בית חם למאות מתגיירים וכמובן זכינו להיות שותפים בהרבה הרבה חתונות משמחות של התלמידים שלנו. המוטו שלנו להצלחה הוא ליווי אישי לכל תלמיד ויצירת קשר טוב מול בתי הדין לגיור,כך כל תלמיד זוכה ליחס מכבד ונעים בבתי הדין לגיור.

כיום אנו ממוקמים באולפנת אמי"ת – תיכון עירוני ו' בחיפה. המורים הם נועה דנה פיקאר וערן טננבאום. המורה נועה מעניקה חום ואהבה, עם ביתה ולבבה הפתוחים לתלמידים. הרב ערן מעביר את החומר בצורה עמוקה ומקיפה, ומטפל בבעיות הצצות בעת הלימוד. הקשר עם גרעין הדר מניב אירועים שונים הנערכים יחד עם הגרעין מסביב למעגל השנה. מסיבות חנוכה ופורים, ליל הסדר לדוגמא, סדר טו בשבט אירוע ליום ירושלים ועוד.

מתחילים בשעה 17:30 ומסיימים בשעה 20:30, עם הפסקה קצרה באמצע.

הכיתות קטנות ורגועות, משרות אוירה נעימה וביתית.

כיתות חיפה נמצאות תחת מחוז צפון של בתי הדין לגיור . בית הדין נמצא בעיר חיפה ברחוב …

רוצים עוד פרטים? מוזמנים להתקשר או לשלוח שאלה

חיפה | פרטי הכיתה